Dne 19.5. jsme vyrazily s týmem WU13 na finálový turnaj 4GIRLS ligy do Dačic. Od

Dne 19.5. jsme vyrazily s týmem WU13 na finálový turnaj 4GIRLS ligy do Dačic. Od prvního zápasu byly holky odhodlané se poprat o co nejlepší výsledky. A s každým dalším odehraným zápasem to herně potvrzovaly. Bohužel v některých zápasech jsme doplatily na neproměněné šance. Holky si na dnešním turnaji, který byl dost vyrovnaný, vybojovaly 6.misto. V celkovém pořadí ligy skončily na krásném 5.místě. Tímto bych chtěla dívkám poděkovat za předvedenou hru, odhodlání a bojovnost v každém zápasu tohoto turnaje. Pavlína Kubů - trenérka
Datum: 20.05. 2026



